Wyslij sms o tresci WNIOSEK na nr 7257 (2,46zł za sms)  zadzwoń 70 840 80 45 – 24/7 Zadzwoń

Czy zdarzyło Ci się kiedyś marzyć o pracy agenta kredytowego? Czy kiedykolwiek miałeś w planach związać swój zawód z bezpośrednim kontaktem z klientem? Myślałeś, że masz do tego predyspozycje?
Być może niepotrzebnie porzuciłeś swoje marzenia. Na szczęście trafiłeś w dobre miejsce, ponieważ możemy pomóc Tobie w odzyskaniu wcześniejszego entuzjazmu. Oferujemy Tobie atrakcyjną propozycję pracy agenta kredytowego, współpracującego z liderem rynku finansowego, a więc ze spółką Kredytum.pl. Uwaga! Ta oferta nie jest kierowana tylko do osób, które myślały już kiedyś o pracy w charakterze agenta kredytowego. Poszukujemy również osób bez doświadczenia, a nawet takich, które nie mają wykształcenia w dziedzinie finansów lub ekonomii. Praca agenta polega bowiem na odnajdywaniu nowych klientów oraz, poprzez bezpośrednie spotkania, oferowaniu im usług finansowych spółki Kredytum.pl. Aby realizować te założenia nie potrzebujesz wcale wykształcenia, a znacznie ważniejsza jest twoja osobowość. Jeżeli tylko jesteś osoba bardzo kontaktową , która posiada łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości – jest to praca stworzona dla Ciebie. Jeśli na co dzień otaczasz się dużą liczbą osób lub twoja praca wymaga kontaktu ze znaczna ilością ludzi każdego dnia, właśnie do Ciebie kierujemy tę ofertę. Pomyśl, że oferując każdej napotkanej osobie udzielenie kredytu i podpisując umowę nawet z co piątym z nich, zyskałbyś za każdym razem wysoką prowizję. To obietnica przyjemnej, satysfakcjonującej pracy, za którą otrzymasz właściwe wynagrodzenie, a każdy kolejny dzień będziesz witał z uśmiechem na ustach.

Praca agenta kredytowego nie jest wcale tak trudna mogłoby się to wydawać. Tym bardziej kiedy pracujesz dla lidera rynku finansów, jakim jest Kredytum.pl. Za pomocą narzędzi, które udostępnimy Ci po podpisaniu umowy, cała procedura wnioskowania oraz udzielenia kredytu będzie dziecinnie prosta. W dodatku możesz liczyć na stałą pomoc telefoniczną naszych ekspertów. Możesz do nich zadzwonić w każdej chwili, jeśli będziesz miał problemy dotyczące procedury kredytowania lub kiedy pojawią się jakiekolwiek pytania. Przyjazne wsparcie merytoryczne gwarantowane na każdym kroku.

Jak jednak będzie wyglądała codzienna praca agenta kredytowego? Wróćmy do zagadnienia samej transakcji. Po pierwsze, rozmawiając ze swoim klientem możesz na bieżąco uzupełniać dane niezbędne do złożenia wniosku. Będziesz to robił za pomocą komputera, a nasza platforma po uzupełnieniu danych automatycznie wyświetli Ci od razu wszystkie produkty finansowe, które możesz zaproponować swojemu klientowi. Dzięki spółce Kredytum.pl będziesz posiadał dostęp do produktów 11 banków oraz 15 firm pożyczkowych, m.in. takich jak Ekspres Kasa, Zaplo czy Vivus.pl.  Jeśli natomiast klient nie jest zdecydowany na konkretną usługę możesz wysłać w jego imieniu kilka(naście) wniosków za pomocą jednego kliknięcia. Takie rozwiązanie nazwaliśmy MULTIWNIOSKIEM. W chwili wybrania wniosków wszyscy partnerzy, którzy udostępniają interesujące klienta produkty, otrzymają stosowną informację i odpowiedzą czy udzielą mu pomocy finansowej. Może to trwać zarówno 15 minut jak i kilka godzin, w zależności od produktu. Nasi agenci przykładają wielką wagę do możliwie jak najdokładniejszego sprawdzenia wszystkich punktów zawartych we wnioskach w celu przygotowania oferty, która będzie dla klienta najlepsza. W odróżnieniu do innych firm, Kredytum.pl bardzo dba o kondycje finansową swoich klientów i dlatego będziesz musiał stać na straży ich dobra.

Praca agenta kredytowego spółki Kredytum.pl otwiera całkiem nowe możliwości i zapewnia bardzo łatwy start. Nie musisz rezygnować z pracy w obecnej firmie. Możesz wykorzystać poznanych tam ludzi do rozpowszechniania usług finansowych Kredytum.pl. Jeśli pracujesz w branży usługowej – masz prawdopodobnie częsty kontakt z różnymi klientami. Jest to doskonała informacja, ponieważ możesz stworzyć osobistą sieć sprzedaży. Oferując pożyczkę na zakup drobnego sprzętu w twojej firmie, zyskasz nie tylko ty, ale także klient oraz twój szef. Pomożesz w ten sposób wszystkim stronom transakcji, a ty dostaniesz za to dodatkową prowizję, a więc i dodatkowe wynagrodzenie.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Partner biznesowy Kredytum.pl

Spółka Kredytum.pl cały czas poszukuje nowych partnerów biznesowych z branży finansowej i nie tylko.  Branża finansowa jest dla nas czymś, co znamy najlepiej. Partnerstwo z ponad 25 instytucjami nauczyło nas jak skutecznie rozpowszechniać produkty finansowe wśród różnorodnych grup odbiorców w całej Polsce. Przede wszystkim zależy nam na tym, aby za pomocą naszych kanałów dystrybucyjnych, trafić do możliwie jak największej liczby osób znajdujących się w potrzebie. Staramy się pomóc każdemu w odzyskaniu dobrej kondycji finansowej. Aby tego dokonać, staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe produkty finansowe. Poszukujemy nowych partnerów, których produkty będą alternatywą nawet dla najbardziej wymagających osób i sytuacji. Jeżeli chcesz dołączyć do największej sieci współpracujących placówek wśród wszystkich firm pośrednictwa kredytowego w Polsce, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Aby tego dokonać, wystarczy, że wypełnisz formularz, dostępny poniżej.

Uwaga! Poszukujemy również partnerów z branży innych niż finansowa. Rozumiemy potrzeby naszych klientów. To dla nich zaczęliśmy rozpowszechniać najlepsze produkty finansowe i to dla nich chcemy dysponować nowymi możliwościami. Szczególnie zależy nam na partnerach z branży: telekomunikacyjnej, energetycznej, reklamowej oraz motoryzacyjnej. Podejmiemy jednak rozmowy z każdym przedsiębiorstwem, które uzna, że nasza spółka posiada odpowiednie narzędzia, by rozpowszechniać jego usługi lub produkty. Nasza spółka opiera swoje działania na dystrybucji usług partnerów, poprzez:

  • Call Center – rozległa sieć placówek, w których nasi teledoradcy prowadzą rozmowy telefoniczne z klientami i odnajdują dla nich sposoby finansowania ich potrzeb. Poprzez ten kanał każdego dnia kontaktujemy się z setkami osób w całej Polsce.
  • Strony internetowe – ponad 2 000 witryn, które swoją unikalną treścią i bardzo intuicyjną obsługą ułatwiają uzyskanie informacji na temat usług finansowych Kredytum.pl oraz pozwalają na wysłanie wniosku o pożyczkę bądź kredyt. Dzięki temu rozwiązaniu trafiamy do tysięcy internautów i skutecznie reklamujemy nasze usługi.
  • Agenci Mobilni – 13 000 agentów, którzy każdego dnia spotykają się z setkami swoich klientów w całej Polsce i oferują im doskonałe rozwiązania finansowe, oferowane przez Kredytum.pl.

Dysponując powyższymi kanałami dystrybucji jesteśmy w stanie podjąć sprzedaż każdego produkty oraz usługi. Doświadczenie zdobyte przez nas w ramach partnerstwa z jedną z największych sieci komórkowych w kraju, pozwoliło nam otworzyć swoje drzwi również na inne produkty, wychodzące poza kategorię usług finansowych.
Jeśli chcesz dołączyć do naszych partnerów, koniecznie napisz do nas. Zrób to wypełniając formularz poniżej.