Wyslij sms o tresci WNIOSEK na nr 7257 (2,46zł za sms)  zadzwoń 70 840 80 45 – 24/7 Zadzwoń

Dzięki tym prostym sposobom pozbędziesz się zaległych rachunków

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

Dzięki tym prostym sposobom pozbędziesz się zaległych rachunków

Już drugi miesiąc nie zapłaciłaś za prąd lub gaz? Boisz się, że w skrzynce na listy znajdziesz wezwanie do zapłaty? Optimama powinna pogrozić Ci palcem, ale sama też kiedyś przez to przechodziła i wie, że każdemu zdarzają się takie sytuacje. Grunt to działać, a nie czekać bezczynnie!

Święta i sylwester już dawno minęły, a Ty nadal odczuwasz ich skutki? Powiedzmy sobie szczerze – poszalałaś ostatnio finansowo i nazbierało Ci się kilka niezapłaconych rachunków. Bywa i tak!

Sprawdź moje sposoby na poradzenie sobie z bieżącymi długami.

  1. Ustal priorytety

Jeśli masz kilka zaległości, zrób listę i określ, które z nich musisz w pierwszej kolejności załatwić. Znajdź najbardziej przeterminowany rachunek i ureguluj go jak najszybciej.

  1. Bądź w kontakcie

Czasem, gdy przez dwa lub trzy miesiące nie zapłaciłaś rachunku, zaczynasz obawiać się telefonów lub wezwań do zapłaty wysyłanych pocztą. Najgorsze to nie odbierać poczty i telefonów. Żeby tego uniknąć, zadzwoń do dostawcy energii lub gazu i poinformuj o problemach w spłacie. Możesz też zapytać o możliwość rozłożenia płatności na raty.

  1. Weź pożyczkę

Jeśli na bieżąco regulujesz wszystkie opłaty, ale pewnego dnia zabrakło Ci pieniędzy, skorzystaj z bezpiecznej i szybkiej pożyczki. To wygodny sposób na zapłacenie za prąd, wodę i gaz. Czy wiesz, że w placówkach Optima nie tylko skorzystasz z pożyczki, lecz także opłacisz rachunki?

  1. Rozsądnie planuj wydatki

Bądź sprytna. To od Ciebie zależy większość zakupów dla Twojej rodziny. A może myślisz, że to mężczyźni są lepsi w robieniu zakupów?

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *