Wyslij sms o tresci WNIOSEK na nr 7257 (2,46zł za sms)  zadzwoń 70 840 80 45 – 24/7 Zadzwoń

Bezpiecznie w sieci

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

Bezpiecznie w sieci

Coraz więcej firm pożyczkowych umożliwia swoim klientom pożyczanie pieniędzy przez Internet. Zaciąganie zobowiązań finansowych w sieci jest zdecydowanie wygodniejsze i mniej czasochłonne niż tradycyjne metody pożyczania u pośredników kredytowych. Co ważne, jest ono tak samo bezpieczne, o ile będziemy pamiętać o kilku ważnych zasadach.

Przede wszystkim wiarygodność firmy

Bardzo ważne jest by sprawdzić dokładnie firmę, od której chcemy pożyczyć pieniądze. Warto poczytać opinie w sieci oraz informacje, które pojawiają się na jej temat w Internecie. Dokładnie sprawdźmy stronę internetową firmy – skąd pochodzi, ile lat działa na rynku i w jakich krajach funkcjonuje. O wiarygodności przedsiębiorstwa świadczą także certyfikaty nadawane przez zewnętrzne instytucje, jak np. certyfikat Firma Przyjazna Klientowi.

Warunki pożyczki

Firmy pożyczające w sieci umożliwiają klientom dopasowanie pożyczki do ich obecnych potrzeb. Na stronach internetowych znajdują się wygodne narzędzia pozwalające na ustawienie kwoty, którą chcemy pożyczyć i okresu, na który chcielibyśmy zaciągnąć zobowiązanie. Przy ofercie pożyczki umieszczona jest także informacja o RRSO. Co ten skrót oznacza? Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to całkowity koszt zaciąganej pożyczki, wyrażony jako wartość procentowa całkowitej kwoty do spłaty w stosunku rocznym. Bardziej czytelną dla nas informacją z pewnością będzie całkowita kwota, która musimy oddać – zawiera ona już informacje o ewentualnych dodatkowych kosztach związanych z pożyczką. Sprawdźmy również termin spłaty czyli czas kiedy będziemy musieli zwrócić pieniądze. To te informacje pozwolą nam oszacować, czy nasz domowy budżet pozwala na zaciągnięcie zobowiązania.

Zanim podpiszesz

Pamiętajmy, że Internet nie zwalnia nas z zobowiązań wynikających z umowy pożyczkowej. Wysłanie wniosku jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad czyli podpisaniem umowy. Przeczytajmy dokładnie każdy punkt dokumentu, który chcemy zaakceptować. Jeżeli którykolwiek jego fragment jest dla nas niezrozumiały – nie wahajmy się pytać. Skontaktujmy się, przez Internet lub telefonicznie, z Biurem Obsługi Klienta i poprośmy o wytłumaczenie niejasnych dla nas elementów. Firma ma obowiązek poinformować nas w prosty i zrozumiały sposób o zasadach współpracy.

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *